Valmentajamme

Yhteystiedot

+

Jouko Pitkänen
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 50 5510999
jouko.pitkanen@kasvupolut.fi

Lauri Ahramo
Kasvuvalmentaja, Asiakashankinta ja Myynti
+358 50 311 0350
lauri.ahramo@kasvupolut.fi

+

Mika Uusi-Pietilä
Kasvuvalmelmentaja
+358 400 505 386
mika.uusi-pietila@kasvupolut.fi

+

Samuli Vanhala
Aluejohtaja, Kasvuvalmentaja, MBA HHJ PJ
+358 44 788 8409
samuli.vanhala@kasvupolut.fi

+

Matti Hämeenaho
Kasvuvalmentaja, VKK
+358 45 636 6022
matti.hameenaho@kasvupolut.fi

+

Seppo Heikura
Kasvuvalmentaja, FM, MBA
+358 40 722 8840
seppo.heikura@kasvupolut.fi

+

Jouni Selin
Kasvuvalmentaja, Kauppatieteiden ja liikkeenjohdon tohtori (DBA), MBA, YTM
+358 40 7252 533
jouni.selin@kasvupolut.fi

+

Heikki Kärki
Kasvuvalmentaja, Certified Business Coach
+358 50 574 8830
heikki.karki@kasvupolut.fi

+

Marko Teivas
Kasvuvalmentaja, DI,
+358 50 430 6457
marko.teivas@kasvupolut.fi

+

Annukka Lantto
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HHJ pj, TtK
+358 400 381 616
annukka.lantto@kasvupolut.fi

+

Jari Moisio
Kasvuvalmentaja, tradenomi, JYET
+358 40 556 0132
jari.moisio@kasvupolut.fi

+

Riitta Pallasvuo
Kasvuvalmentaja, KTM, AmO, Resto - sovittelija, Peili- käyttäytymisprofiilin valmentaja, HHJ
+358 40 530 7239
riitta.pallasvuo@kasvupolut.fi

+

Aleksi Rautavuori
Kasvuvalmentaja, Diplomi-insinööri, Executive MBA
+358 40 631 7141
aleksi.rautavuori@kasvupolut.fi

+

Laura Helasjoki-Ristimäki
Kasvuvalmentaja, Hall.yo., HHJ, JYET, Genos Tunneäly-valmentaja
+358 50 5552529
laura.helasjoki-ristimaki@kasvupolut.fi

+

Risto Juntunen
Kasvuvalmentaja, HHJ, YJEAT
+358 44 500 5970
risto.juntunen@kasvupolut.fi

+

Samuel Lehto
Kasvuvalmentaja
samuel.lehto@kasvupolut.fi

+

Antti Karjula
Konsernin toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HP-HHJ, YJeAT
+358 40 834 0809
antti.karjula@kasvupolut.fi

+

Lasse Grönroos
Myynti- ja kasvuvalmentaja
+358 50 369 0015
lasse.gronroos@kasvupolut.fi

+

Jani Kanerva
Markkinointijohtaja, Kasvuvalmentaja, Tradenomi, YJET, HHJ
+358 40 643 3522
jani.kanerva@kasvupolut.fi

+

Johan Lindström
Kasvuvalmentaja
+358 40 485 4010
johan.lindstrom@kasvupolut.fi

+

Timo Risku
Kasvuvalmentaja, NTM, LTP, JET
+358 44 514 7476
timo.risku@kasvupolut.fi

+

Antti Pöyskö
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 50 571 9920
antti.poysko@kasvupolut.fi

+

Pekka Karjula
Kasvuvalmentaja, KM, HHJ
+358 44 026 5162
pekka.karjula@kasvupolut.fi

+

Veikko Leinonen
Kasvuvalmentaja, DI, KTM
+358 40 136 6772
veikko.leinonen@kasvupolut.fi

+

Aimo Savukoski
Kasvuvalmentaja, DI
+358 50 387 8638
aimo.savukoski@kasvupolut.fi

+

Miika Luukkonen
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 45 126 9122
miika.luukkonen@kasvupolut.fi

+

Mika Ervasti
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ
+358 400 639 390
mika.ervasti@kasvupolut.fi

Viljami Karjula
Asiakashankinta, Myynti
+358 44 096 3947
viljami.karjula@kasvupolut.fi

+

Marko Heinonen
Kasvuvalmentaja, kenttämyynti
+358 45 219 2142
marko.heinonen@kasvupolut.fi

Timo Kuivalainen
Kasvuvalmentaja
+358 40 097 5702
timo.kuivalainen@kasvupolut.fi

Ota meihin yhteyttä

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.
      (hyväksytyt formaatit: jpg, gif, png, pdf)
    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.