Valmentajamme

Yhteystiedot

+

Jari Järnstedt
Alueyhtiön toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja
+35844 710 5340
jari.jarnstedt@kasvupolut.fi

+

Antti Karjula
Konsernin toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, KTM
040 834 0809
antti.karjula@kasvupolut.fi

+

Jani Kanerva
Markkinointijohtaja, Kasvuvalmentaja
040 643 3522
jani.kanerva@kasvupolut.fi

+

Samuli Vanhala
Alueyhtiön toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, MBA HHJ PJ
044 788 8409
samuli.vanhala@kasvupolut.fi

Timo Meriluoto
Kasvuvalmentaja
050 439 2432
timo.meriluoto@kasvupolut.fi

Timo Kuivalainen
Aluepäällikkö, kasvuvalmentaja
040 0975 702
timo.kuivalainen@kasvupolut.fi

Jesse Österberg
Vientipäällikkö
+46 76 391 1263
jesse.osterberg@kasvupolut.fi

Kenneth Österberg
Myyntivalmentaja
+46 70 853 6388
kenneth.osterberg@kasvupolut.fi

+

Antti Pöyskö
Kasvuvalmentaja, KTM
050 571 9920
antti.poysko@kasvupolut.fi

+

Pekka Karjula
Kasvuvalmentaja, KM HHJ
044 026 5162
pekka.karjula@kasvupolut.fi

+

Markku Virta
Kasvuvalmentaja
050 387 6614
markku.virta@kasvupolut.fi

+

Veikko Leinonen
Kasvuvalmentaja, DI KTM
0401366772
veikko.leinonen@kasvupolut.fi

+

Johan Lindström
Kasvuvalmentaja
+35840 485 4010
johan.lindstrom@kasvupolut.fi

+

Tuomo Karhu
Kasvuvalmentaja
0400 172 777
tuomo.karhu@kasvupolut.fi

+

Lasse Grönroos
Myynti- ja kasvuvalmentaja
050 3690015
lasse.gronroos@kasvupolut.fi

+

Marko Heinonen
Kasvuvalmentaja, kenttämyynti
045 2192 142
marko.heinonen@kasvupolut.fi

+

Mauri Oikari
Kasvuvalmentaja
0400 588 003
mauri.oikari@kasvupolut.fi

+

Sari Kujala
aluejohtaja, kasvuvalmentaja, ekonomi
040 350 9953
sari.kujala@kasvupolut.fi

Ota meihin yhteyttä

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.
      (hyväksytyt formaatit: jpg, gif, png, pdf)
    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.