Valmentajamme

Yhteystiedot

+

Mika Uusi-Pietilä
Kasvuvalmelmentaja
+358 400 505 386
mika.uusi-pietila@kasvupolut.fi

+

Samuli Vanhala
Kasvuvalmentaja, MBA HHJ PJ
+358 44 788 8409
samuli.vanhala@kasvupolut.fi

+

Seppo Heikura
Kasvuvalmentaja, FM, MBA
+358 40 722 8840
seppo.heikura@kasvupolut.fi

+

Jouni Selin
Kasvuvalmentaja, Kauppatieteiden ja liikkeenjohdon tohtori (DBA), MBA, YTM
+358 40 7252 533
jouni.selin@kasvupolut.fi

+

Annukka Lantto
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HHJ pj, TtK
+358 400 381 616
annukka.lantto@kasvupolut.fi

+

Jari Moisio
Kasvuvalmentaja, Tradenomi, JYET, Yrittäjä
+358 40 556 0132
jari.moisio@kasvupolut.fi

+

Aleksi Rautavuori
Kasvuvalmentaja, Diplomi-insinööri, Executive MBA
+358 40 631 7141
aleksi.rautavuori@kasvupolut.fi

+

Päivi Nummi
Kasvuvalmentaja, ekonomi, HHJ, eMBA, KLT, HT, JET, YNEAT, näyttötutkintomestari, pedagogi, opinto-ohjaaja
+358 40 534 5694
paivi.nummi@kasvupolut.fi

+

Saija Salo
Markkinointivastaava, Kasvuvalmentaja
+358 45 122 56 21
saija.salo@kasvupolut.fi

+

Timo Poikkimäki
Kasvuvalmentaja
+358 45 656 5329
timo.poikkimaki@kasvupolut.fi

+

Anna-Stiina Boström
Asiantuntija, hallitusammattilainen, myynnin ja asiakkuuksien johtamisen eMBA

+

Harri Välijärvi
Kasvuvalmentaja, IT-ammattilainen, yrittäjä, sovellusten kehitys
+358 44 374 6092
harri.valijarvi@kasvupolut.fi

+

Markus Myllymäki
Kasvuvalmentaja, KTM, CEO, Toivo Group Oyj
+358 40 847 6206
markus.myllymaki@toivo.fi

+

Jani Alakangas
Kasvuvalmentaja, kasvatustieteen maisteri, sivistysjohtaja, rehtori, sosiaalialan ja metsätalousyrittäjä, KJ Kuntajohtajat -sertifikaatti
+358 40 080 3792
jani.alakangas@kasvupolut.fi

+

Ossi Ritola
Kasvuvalmentaja, pääarvioija, TKK Otaniemi DI teollisuustalous
+358 500 602 922
ossi.ritola@kasvupolut.fi

+

Elsa Penttilä
Markkinointikoordinaattori
050 5501430
elsa.penttila@kasvupolut.fi

+

Markku Korhonen
Kasvuvalmentaja, KTK
+358 50 552 1180
markku.korhonen@kasvupolut.fi

+

Antti Karjula
Konsernin toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HP-HHJ, YJeAT
+358 40 834 0809
antti.karjula@kasvupolut.fi

+

Lasse Grönroos
Myynti- ja kasvuvalmentaja
+358 50 369 0015
lasse.gronroos@kasvupolut.fi

+

Jani Kanerva
Markkinointijohtaja, Kasvuvalmentaja, Tradenomi, YJET, HHJ
+358 40 643 3522
jani.kanerva@kasvupolut.fi

+

Johan Lindström
Kasvuvalmentaja
+358 40 485 4010
johan.lindstrom@kasvupolut.fi

+

Antti Pöyskö
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 50 571 9920
antti.poysko@kasvupolut.fi

+

Pekka Karjula
Kasvuvalmentaja, KM, HHJ
+358 44 026 5162
pekka.karjula@kasvupolut.fi

+

Aimo Savukoski
Kasvuvalmentaja, DI
+358 50 387 8638
aimo.savukoski@kasvupolut.fi

+

Miika Luukkonen
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 45 126 9122
miika.luukkonen@kasvupolut.fi

+

Mika Ervasti
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ
+358 400 639 390
mika.ervasti@kasvupolut.fi

+

Marko Heinonen
Kasvuvalmentaja, kenttämyynti
+358 45 219 2142
marko.heinonen@kasvupolut.fi

Ota meihin yhteyttä

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.
      (hyväksytyt formaatit: jpg, gif, png, pdf)
    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.