Kasvupolut Oulu Oy

Yhteystiedot

Kasvupolut Oulu Oy
Y-tunnus 3130605–3

Vihikari 10, Technopolis
90440 Kempele

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori Verkkolaskuosoite OVT-tunnus
Apix Messaging Oy (003723327487) 003731306053 003731306053

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut ostolaskujen skannauspalveluun.

Sähköpostiskannauksen osoite:

003731306053@procountor.apix.fi

Lähetettävä lasku tulee olla sähköpostin liitteenä PDF-tiedostona. Yhdellä sähköpostilla ja sen liitteissä saa olla vain yksi lasku. Jos sähköposti sisältää laskun lisäksi muita liitetiedostoja, lisätään ne laskun liitteiksi. Liitetiedostojen maksimikoko on 2 mb. Lähetyksen jälkeen palvelusta tulee joko hyväksyntä- tai hylkäysilmoitus sähköpostilla lähetysosoitteeseen 15 minuutin kuluessa lähetyksestä.

Paperilaskujen skannauksen osoite:

Kasvupolut Oulu Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Henkilöstö

+

Samuli Vanhala
Aluejohtaja, Kasvuvalmentaja, MBA HHJ PJ
+358 44 788 8409
samuli.vanhala@kasvupolut.fi

+

Annukka Lantto
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HHJ pj, TtK
+358 400 381 616
annukka.lantto@kasvupolut.fi

+

Antti Karjula
Konsernin toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ, HP-HHJ, YJeAT
+358 40 834 0809
antti.karjula@kasvupolut.fi

+

Jani Kanerva
Markkinointijohtaja, Kasvuvalmentaja, Tradenomi, YJET, HHJ
+358 40 643 3522
jani.kanerva@kasvupolut.fi

+

Antti Pöyskö
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 50 571 9920
antti.poysko@kasvupolut.fi

+

Pekka Karjula
Kasvuvalmentaja, KM HHJ
+358 44 026 5162
pekka.karjula@kasvupolut.fi

+

Veikko Leinonen
Kasvuvalmentaja, DI, KTM
+358 40 136 6772
veikko.leinonen@kasvupolut.fi

+

Aimo Savukoski
Kasvuvalmentaja, DI
+358 50 387 8638
aimo.savukoski@kasvupolut.fi

+

Miika Luukkonen
Kasvuvalmentaja, KTM
+358 45 126 9122
miika.luukkonen@kasvupolut.fi

+

Mika Ervasti
Kasvuvalmentaja, KTM, HHJ
+358 400 639 390
mika.ervasti@kasvupolut.fi

Viljami Karjula
Asiakashankinta, Myynti
+358 44 096 3947
viljami.karjula@kasvupolut.fi

Katso kartalta

Ladataan karttaa...

Ota meihin yhteyttä

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, pdf, Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.
      (hyväksytyt formaatit: jpg, gif, png, pdf)
    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.