Kasvupolut Oulu Oy

Yhteystiedot

Kasvupolut Oulu Oy
Y-tunnus 3130605–3

Vihikari 10, Technopolis
90440 Kempele

Laskutustiedot

Verkkolaskutusosoite 003731306053
Välittäjätunnus E204503

Kasvupolut Oulu Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 25767
00062 LASKUTUS

Kasvupolut Oulu Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:
KasvupolutOuluOy.FI.P.138022-9@docinbound.com

Henkilöstö

+

Antti Karjula
Konsernin toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, KTM
040 834 0809
antti.karjula@kasvupolut.fi

+

Jani Kanerva
Markkinointijohtaja, Kasvuvalmentaja
040 643 3522
jani.kanerva@kasvupolut.fi

+

Samuli Vanhala
Alueyhtiön toimitusjohtaja, Kasvuvalmentaja, MBA HHJ PJ
044 788 8409
samuli.vanhala@kasvupolut.fi

Viljami Karjula
Asiakashankinta, Myynti
0440963947
viljami.karjula@kasvupolut.fi

+

Antti Pöyskö
Kasvuvalmentaja, KTM
050 571 9920
antti.poysko@kasvupolut.fi

+

Pekka Karjula
Kasvuvalmentaja, KM HHJ
044 026 5162
pekka.karjula@kasvupolut.fi

+

Markku Virta
Kasvuvalmentaja
050 387 6614
markku.virta@kasvupolut.fi

+

Veikko Leinonen
Kasvuvalmentaja, DI KTM
0401366772
veikko.leinonen@kasvupolut.fi

Katso kartalta

Ladataan karttaa...

Ota meihin yhteyttä

  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 128 MB, Max. files: 5.
      (hyväksytyt formaatit: jpg, gif, png, pdf)
    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.